Yhteystiedot

Scan-Cast Oy

  • Osoite: Pihtisulunkatu 3-5, 33330 TAMPERE, Finland
  •  Puh: +358 (0) 10 38 40200
  •  email: scancast@scan-cast.fi

Myynti ja Markkinointi

Tytti Suoniemi, KAM
 Puh. +358 (0)50 301 3897
 tytti.suoniemi@scan-cast.fi

Hinnastomme saat pyydettäessä sähköpostitse: scancast@scan-cast.fi

Tehtaan johto

Ari Suoniemi, CEO
Puh. +358 (0)500 625 149
 ari.suoniemi@scan-cast.fi

Ari Tapanainen, COB ,              Kaupallinen johtaja
Puh. +358 (0)40 504 1766
 ari.tapanainen@scan-cast.fi

Tuotanto ja tuotekehitys

Juha Suoniemi, Huolto ja tuotekehitys
 Puh. +358 (0)45 126 0403
 juha.suoniemi@scan-cast.fi

Ostot

Jenni Raukola, Ostot ja logistiikka.
Puh. +358 (0)40 051 5715
jenni.raukola@scan-cast.fi

Toiminnot

Sami Säkkinen,  Metallien valmistus
 Puh.  +358 (0)45 125 3970

Miina Pietiläinen,                                Verhoilu ja kokoonpano
 Puh. +358 (0)45 639 1003

Vienti

Enver Alanen, Russia
 Puh. +358 (0)40 557 0964
 enver.alanen@scan-cast.fi